تصویر درباره مدیرتکتاز

درباره

هر چه تکنولوژی بیشتر پیشرفت می کند و ما بیشتر در دنیای مجازی غرق می شویم، اختلاف بین نسل ها هم بیشتر می شود. دیگر مانند گذشته نیاز نیست اختلاف سنی بین دو نفر بیش از یک دهه باشد تا بتوان آن ها را از نسل های مختلفی نامید. هر روز که می گذرد حتی افرادی که یکسال از ما کوچکتر باشند، دیدگاهی نسبت به برخی از تجربه های ما ندارند.
یکی از اتفاقاتی که افتاده است، عوض شدن کامل فرهنگ شروع به کار یک جوان است. در گذشته چیزهایی وجود داشتند به نام اوستا و شاگرد، خاکخوری و غیره.
این روزها صبر همه و به خصوص قشر جوان تر بسیار کم شده است و جوان ما دوست دارد، هر کاری را که شروع می کند به سرعت نتیجه بگیرد.
از طرفی هم خیلی از کسب و کارهای سنتی که هنوز به سمت دنیای آنلاین نرفته اند، به شدت در حال عقب ماندن هستند و دیگر رونق گذشته را ندارند.

با مدیر تکتاز
مدیرتکتاز
مدیرتکتاز

محلی برای یادگیری کسب و کار

با این که ما در مدیر تکتاز بارها در کسب و کارهای سنتی حضور داشته ایم و می دانیم که چقدر هیاهوی محل کار و رفت و آمد مشتریان و غیره لذت بخش است و نفس برخی از کارآفرینان به همین هیاهوی محل کارشان بسته است ولی باید بپذیریم که دنیایی که می شناختیم بسیار تغییر کرده است و همه چیز در حال تغییر است. البته ظاهر همه چیز در حال تغییر است و باطن همان است که بود.
برای مثال، همچنان بازاریابی و برخورد خوب با مشتری و ارائه خدمات رقابتی و غیره برقرار است و فقط نحوه انجام آن ها در حال تغییر است. و باید بپذیریم که دیگر مانند قبل مردم حوصله جستجو برای پیدا کردن بهترین خدمات را ندارند و یکی از مهم ترین مراجعی که تعیین می کند مردم از کجا خرید کنند یا خدماتشان را دریافت کنند اینترنت است.یک جستجوی ساده در اینترنت و جوابی که بالاتر از بقیه جواب ها باشد، انتخاب مردم را تعیین می کند.این روزها اگر کسب و کار شما در نتایج اولیه جستجوهای اینترنتی نباشد، شما تعداد بسیار زیادی از مشتریان را از دست خواهید داد.این روزها دیگر پخش تراکت و چاپ تبلیغ در مجلات تبلیغاتی و خیلی از روش های دیگر، جوابگوی شما نخواهد بود.دنیای جدید، باهمان باطن گذشته، روش های جدیدی برای انجام کارهای قبلی می خواهد.و مدیر تکتاز اینجاست تا شما را گام به گام از یک کسب و کار سنتی که هیچ حضوری در فضای آنلاین ندارد تا  یک کسب و کاری که تمام اصول حضور در فضای آنلاین را رعایت کرده است، همراهی کند.

در راستای این همراهی، خدماتی که توانسته ایم تا به اینجا ارئه نمائیم

  • ارائه مقالات، فایل های ویدئویی و صوتی آموزشی رایگان

  • ارائه بسته جامع صفر تا صد از کسب وکار سنتی تا صفحه اول گوگل

  • ارائه مشاوره شخصی

یکی از مهمترین اهدافی که در مدیر تکتاز دنبال می کنیم این است که تمام کسب و کارهای محلی چندین رسانه برای ارتباط با مشتریان خود داشته باشند تا به اهداف زیر برسند:

افراد می توانند به راحتی یک تماس با ما قرار حضوری داشته باشند.

هر فردی که با ما همراه است تمام شماره های مجموعه مدیرتکتاز را داراست و در ساعات اداری می تواند به راحتی با ما در ارتباط باشد.

ما هر روز زمانی را برای بررسی ایمیل ها اختصاص داده ایم. مطمئن باشید هر ایمیلی که به ما ارسال شود ما سریعا به آن پاسخ خواهیم داد.

مشاورین و پشتیبانان ما حتی بعد از وقت اداری هم در شبکه های اجتماعی در حال دادن خدمات هستند.

برای ارتباط با ما افراد می توانند از طریق همین سایت برای ما تیکت بزنند.

کسانی که با ما همراهند از این 5 طریق پشتیبانی میشوند.

تعامل با مشتری

تعامل با مشتری هر روز اهمیت بیش تری پیدا می کند و کسب و کارهایی که بتوانند در خلق تجربه ای ناب برای مشتریان خود پیشرو باشند، قطعا پیشتازان بازار خواهند بود. یکی از مهم ترین فضاهایی که می توان به کمک آن در راستای خلق این تجربه، عمل کرد، همین فضای آنلاین است.

مهم ترین پیشنهاد

ما در مدیر تکتاز اکیدا به تمام کارآفرینان پیشنهاد می کنیم که اهمیت حضور در فضای آنلاین را جدی بگیرند. حضور اصولی و موثر در فضای آنلاین می تواند آینده کسب و کار شما را تعیین کند.
در روزهایی که خیلی از کسب و کارهای موفق به دلیل شیوع کرونا رو به شکست رفتند، خیلی از کسب و کارهایی که در فضای آنلاین حضور داشتند، بیش از گذشته رونق گرفتند. و این خود شاهدی بر اهمیت حضور در فضای آنلاین است.
مهم نیست که کسب و کار شما چیست. با کمی خلاقیت، هر نوع کسب و کاری می تواند در فضای آنلاین هم حضور داشته باشد.

نکته مهم دیگری که مطرح این است که برخی از کارآفرینان برای شروع این روند دغدغه هایی دارند. برای مثال:

از این که وارد فضایی شوند که با آن بیگانه اند و اصولش را نمی دانند، واهمه دارند.

جواب مدیر تکتاز به شما این است که این واهمه طبیعی است. ذهن بشر همواره از ورود به وادی هایی که از آن سر در نمی آورد، هراس دارد. روزهای اول مدرسه وسربازی و کسب و کارتان را به خاطر بیاورید. آن زمان ها هم واهمه داشتید ولی بعد از مدتی، ترستان ریخت.

مشغله های زیادی دارند و وقتی برای این کار ندارند.

همین امر که شما به حدی سرتان شلوغ است که وقتی برای توسعه کسب و کارتان ندارید، نشان دهنده این است که قطعا باید فکری به حال کسب و کارتان بکنید. انتخاب شما بین بودن یا نبودن است. اهمیت فضای آنلاین را جدی بگیرید.